Produkcja audio-wizualna

Potrzebujesz filmu lub pomocy przy jego produkcji?

Oferujemy wsparcie na każdym etapie produkcji.

Planowanie produkcji

  • Opracowanie budżetu
  • Opracowanie planu produkcji
  • Pomoc w najmie lokacji
  • Pomoc w kompletowaniu ekipy produkcyjnej

Nagrywanie i asystowanie

zdjęcie ze współpracy z firmą Attention Maker, foto. Damian Chorzewski

Nagrywamy dźwięk i obraz samodzielnie lub wspomożemy Cię jako asystenci. Dojeżdżamy na terenie całej Polski.

Montaż

Montujemy materiał każdego rodzaju. Specjalizujemy się formatach do Internetu takich jak: filmy edukacyjne, kursy online, relacje. Mamy doświadczenie również w montażu teledysków oraz reklam.

Postprodukcja dźwięku

Dźwięk przed korekcją
Dźwięk po korekcji

Poprawimy dźwięk w Twoim filmie, usuniemy szumy, wykonamy miks i normalizację. W przypadku zaawansowanej produkcji, sound designu lub produkcji muzycznej przekażemy Ci kontakt do naszych znajomych w branży.

Postprodukcja obrazu

Obraz przed korekcją
Obraz po korekcji

Wykonujemy korekcję kolorów i grading. Wymażemy z ujęcia błędy takie jak: mikrofon w kadrze, czy plama na ścianie. Wystabilizujemy ujęcie lub dodamy rozmycie, w tym również cenzurę.

O nas

Filmowanie z Profitem to nowa marka, działamy pod tą nazwą od 2020 roku. Wcześniej zajmowaliśmy się wyłącznie nagrywaniem i montażem relacji i teledysków. Wtedy zdobyliśmy wiedzę techniczną.

Wraz ze zmianą nazwy otworzyliśmy kanał na YouTube poświęcony nauce filmowania i fotografii. Nagraliśmy również 2 kursy online, które aktywnie promujemy w ramach działania kanału.

Idea Content Marketingu spodobała się nam na tyle, że postanowiliśmy podzielić się naszymi odczuciami z innymi, również z Tobą!

Ile to kosztuje?

Pozostałe usługi

Usługi z tej listy oferowane są przez nas oraz przez zaprzyjaźnione firmy. Możesz skorzystać z nich jak z naszych własnych. Ręczymy za ich wykonanie oraz wystawiamy jedną fakturę.

Co Możemy dla Ciebie Zrobić?

Napisz do nas na mrsky@filmowaniezprofitem.pl lub skorzystaj z formularza.
W sprawach pilnych dzwoń na 539 906 498.