Uwiecznimy Twój ślub i wesele na filmie!

Realizacja dynamicznych i angażujących filmów z dnia ślubu.

Wyobraź sobie, że za 5, 10, 20 lat będziecie w stanie wrócić do dnia ślubu i poczuć się zupełnie jakby wesele było wczoraj.
To właśnie umożliwiają nasze filmy.

od 6800 zł

Co dostajesz w pakiecie?

Doskonale wiemy, że Wasz film będziecie oglądali zarówno Wy, Wasza rodzina, być może dzieci jak i znajomi z social mediów. Dlatego zamiast jednego bardzo długiego filmu, oferujemy coś innego.

dla rodziny

Dłuższy film (około 30-40 minut) z całego dnia, taki materiał powinien w pełni zadowolić Waszych rodziców, ciocie i wujków z Ameryki, babcie prababcie i tak dalej.

dla Was

Krótszy film (około 10-15 minut) z przygotowań, przysięgi, życzeń i toastów, a także pierwszego tańca i zabawy. Najważniejsze chwile z dnia ślubu bez poświęcania na oglądanie nie wiadomo ile czasu.

dla znajomych

dwie rolki w pionowym formacie. Idealne na Instagram-a, czy TikTok-a do pochwalenia się znajomym z social mediów.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • otrzymacie 3 wersje filmu: dla rodziny, dla Was i dla znajomych
  • zawsze pracujemy w co najmniej dwóch operatorów, czyli minimalizujesz ryzyko przegapienia ważnego momentu awarii sprzętu lub człowieka
  • przez rok będziemy trzymać kopię Waszych filmów
  • zapewniamy cyfrowy dostęp do filmów, dzięki czemu pobierzecie je przez Internet, na telefon, czy komputer
  • gwarantujemy luźną atmosferę. Bez spinania się, z nami można się pośmiać 🙂

Nasze realizacje

Kasia i Jarek

Michalina i Sławek

Kilka słów o nas

Jesteśmy zapalonymi filmowcami. Mamy niezbędny warsztat i wysokiej klasy sprzęt, by zapewnić wyjątkową jakość. Każdy film to możliwość opowiedzenia nowej historii. Możliwość opowiedzenia Waszej, szczerze nas ucieszy.

Jesteśmy również fajnymi chłopakami, którzy chętnie się z Wami pośmieją w stresującym czasie przed złożeniem przysięgi. Mamy wprawę w rozluźnianiu atmosfery, w końcu to nie nasz pierwszy raz :).

Ile kosztuje film z wesela?

Długi film (30-40 minut), skrót (10-15 minut) oraz dwie rolki na Instagram nagrywane w województwie Podlaskim to koszt od 6800 zł. W pozostałych województwach doliczamy koszty dojazdu i zakwaterowania (jeżeli będzie konieczne).

Nadal nie jesteście pewni?

Wybór ekipy filmowej na wesele to poważna decyzja. Chcemy, abyście byli w pełni zadowoleni z wyboru, poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęstsze wątpliwości młodych par.

Czy nasz termin nie przepadnie?

Od momentu wpłacenia zadatku wasza rezerwacja jest chroniona umową. Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie będziemy w stanie zrealizować nagrań, zapewnimy godne zastępstwo. Nie ma więc opcji, że zostaniecie na lodzie.

Czy macie zapasowy sprzęt?

zawsze nagrywamy w co najmniej dwie osoby, co oznacza, że nawet jeżeli uszkodzi się jedna kamera, czy zepsuje się nam jeden z operatorów kamery, nadal będziemy mieli jak nagrywać materiał. 

Czemu jest tak drogo?

Nie ukrywamy, że nasza ekipa nie jest najtańsza. Po prostu doceniamy operatorów kamery i montażystów. Wykonują wspaniałą robotę i chcemy im to wynagrodzić. Jeżeli uważasz, że nasza usługa jest za droga, po prostu szukaj dalej.

Co jeżeli będziemy musieli przełożyć wesele?

Różne rzeczy się zdarzają. Czasami wesele trzeba przełożyć. Jeżeli nowy termin nie jest u nas zarezerwowany po prostu pojawimy się później :). A w razie czego pomożemy zorganizować zastępstwo.

A co jeżeli będziemy musieli odwołać wesele?

Jeżeli wesele zostanie odwołane ze względu na siłę wyższą (patrz 2020) lub odwołacie rezerwację co najmniej 2 tygodnie przed terminem, rozwiązujemy umowę i zwracamy zadatek. W innym wypadku niestety zadatek zostaje u nas.